فیلم برداری و تصویر برداری هوایی

تصویربرداری هوایی یکی از امکانات بسیار جذاب در صنعت فیلمبرداری دهه اخیر به شمار می آید. ما با بهره گیری از انواع هلی شات های تخصصی، تصاویری فوق العاده از مکان های مدنظر شما تهیه کرده و با بهره گیری از دانش تخصصی کارشناسان فن و همچنین پردازش تصاویر توسط نرم افزارهای تخصصی، ویدیویی با کیفیت و خیره کننده را تقدیم شما می کند. تصویربرداری هوایی امکان بی نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معادن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، پروژه های عمرانی، صنایع ساحلی و سایر مکان های مورد نظر خود را از ارتفاع زیاد و زوایای مختلف به مخاطبان خود نمایش دهید. این نوع تصویربرداری میتواند جذابیت تیزر با فیلم تبلیغاتی شما را به شدت افزایش داده و فریم به فریم ویدیو را در ذهن بیننده آن ماندگار کند و همچنین زوایای خاص کار شما را نمایش دهد.

گروه ما با توجه به داشتن گواهینامه دو زبانه از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و مجوزات پرواز و همچنین پلاک ملی دستگاه های ما امکان پرواز در تمام سطح شهر تهران و ایران را دارد. و حتی امکان پرواز در مناطق پرواز ممنوع با هماهنگی قبلی از نهاد های مربوط را دارا می باشد. و دارای بیمه شخص ثالث در صورت حادثه برای اشخاص می باشد.

هزینه تصویر برداری هوایی بر اساس مقدار زمان و همچنین مجوزهای مورد نظر می باشد که به دلیل رسمی و قانونی بودن کار ما نسبت به دیگر همکاران غیر رسمی و بدون مجوز هزینه پرواز از یک و نیم میلیون تومان به بالا می باشد. و به صورت روزانه یا به صورت فیلم خام به شما تحویل داده می شود.

عکس ۳۶۰ درجه هوایی نیز در صورت امکان گرفته می شود به صورت تکی و قیمت توافقی می باشد.

نمونه کار ها به صورت حضوری یا در تلگرام ارسال می شود یا در صفحه اینستاگرام من بعضی از موارد موجود میاشد.

به دلیل کپی برداری داخل سایت قرار داده نمی شود.

تصویربرداری هوایی یا هلی‌ شات

فیلمبرداری هوایی (هلی‌ شات) که به وسیله دستگاه پهپاد گرفته می شود این امکان را به شما خواهد داد که مکان مورد نظر را از زاویه و نمای دلخواه به تصویر بکشید و کارگردان فیلم خود باشید. پرنده‌های بلندپرواز گذر از خیابان‌ها و جاده‌ها، تصویر شما را چشم‌نوازتر از آنچه که چشم‌ قادر به دیدن است در حافظه‌ی خود نقش می‌کند.

این پرنده‌ها تا بلندترین ارتفاعات پرواز می‌کنند، خیابان ها و دشت‌‌ها و صحراها را در می‌نوردند و با عبور از مسیرهای سخت‌گذر، ناب‌ترین تصاویر را از مکان و معادن و نیروگاه‌ها به ثبت می‌رساند.

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معدن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، صنایع فراساحل، پروژه های عمرانی و یا سایر مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید.

در این شیوه‌ی شگفت‌انگیز، هلی کم / پهباد‌ / مولتی روتور / پرنده کانون آنی‌ بین که مجهز به دوربین‌هایی بسیار با کیفیت هستند، آزادانه بر فراز محل مورد نظر به پرواز در می‌آیند و با استفاده از مهارت تیم با تجربه‌ی ما دربین غنی‌ترین و جذاب‌ترین تصاویر ممکن را با بالاترین کیفیت تصویربرداری دریافت می‌کند و جلوه‌‌ای اعجاب‌انگیز به پروژه‌های شما می‌افزاید که اینجانب مسعود حیدری دارای گواهینامه دو زبانه این دستگاه ها  می باشم.

 تصویربرداری هوایی بر روی دریاها و سد ها و تالاب ها

با خدمات تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید و سکوها و اسکله‌های نفتی یا کشتی‌های خود را با شکوه هرچه‌تمام‌تر به مخاطب خود معرفی و ارائه نمایید. ما از به‌روزترین ربات‌های پرنده، تصاویری باورنکردنی را به ثبت می‌رساند تا فیلم‌های صنعتی و تبلیغاتی خود را در بالاترین سطح استاندارهای جهانی آن‌گونه که شایسته‌ی شماست در اختیار قرار دهد.

این ربات‌ها قادر به تصویربرداری با کیفیت ۴K هستند و مجهز بودن آن‌ها به گیمبال سه‌محوره (لرزش‌گیر دوربین) باعث می‌شود تا تصاویری شفاف‌ و رنگ‌هایی زنده را در آرامشی خیره‌کننده شاهد باشید؛ تجربه‌ای که برای هر کسی بدل به خاطره‌ای منحصربه‌فرد می‌گردد.و همچنین گرفتن عکس های ۳۶۰ درجه هوایی باعث نشان دادن بزرگی و عظمت آن می شود.

مجوز ها و بیمه جهت انجام عملیات تصویربرداری هوایی

کلیه پروژه هایی که در سطح شهرها و یا محیط های عمومی انجام می گردد ، نیازمند اخذ مجوز های لازم از نهاد های مرتبط نظامی و امنیتی و هم چنین سازمان های خاص در اطراف محل انجام هلی شات می باشند. همچنین تصویربرداری هوایی در اطراف فرودگاه ها ، ورزشگاه با حضور جمعیت ، اطراف مراکز امنیتی و نظامی تا شعاع ۳ کیلومتر ممنوع می باشد.که اینجانب با هماهنگی های لازم از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و سپاه پاسداران و ارگان های مرتبط به انجام این کار می پردازم. و همچنین دستگاه های مورد نظر دارای بیمه می باشد و در صورت خسارات جانی و مالی شرکت های بیمه تحت پوشش قرار می دهند.

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

ما به بسیاری از برندها کمک کرده ایم تا پیام خود را بهتر منتقل کنند

0
تماس با من
close slider