روند ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی

تولید فیلم تبلیغاتی به این صورت می باشد که : ابتدا ایده پردازی و سناریو شما را طراحی می شود و برای شما ارسال می شود و در صورت نیاز فیلمبرداری و عکاسی ابتدایی از فعالیت شما به شما ارائه می شود ، و بعد از تایید شما در مراحل: طراحی، انیمیت، تدوین، صداگذاری ، نریشن و … در مدت زمان سه تا یک ماه بر اساس نوع قرار داد به شما تحویل داده خواهد شد.

تغییر رایگان ویدیو

بعد از اتمام کار و تحویل پروژه به شما، ما تغییرات را بصورت رایگان برای شما انجام می دهیم. شما این حق را دارید که ویدیو خود را آن طور که دوست دارید تحویل بگیرید پس خیالتان از این بابت راحت باشد. و حتی به شرط پسند شما اول تیزر  شما ساخته و به شما نمایش داده می شود و بعد هزینه دریافت می گردد. ما به کار خود ایمان داریم این فقط یک شعار نیست .

هزینه تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی

هزینه تیزر تبلیغاتی یا آگهی تبلیغاتی بسته به عواملی همچون مدت زمان ویدیو ، کاراکترها و طراحی اجسام گرافیکی و محیط، فیلمبرداری جداگانه ، تجهیزات ، صدای گوینده و غیره می باشد که ما به شما پیشنهاد میکنیم برای قیمت تیزر مورد نیاز، با ما تماس بگیرید. حدود قیمت از یک میلیون تومان به بالا می باشد.

اهمیت سفارش تیزر تبلیغاتی

در دنیای امروز رقابت و خاص بودن کمی سخت تر شده است ولی با کمی خلاقیت و تنوع می توانید محصول و خدمات خود را متفاوت در ذهن مردم نشان دهید شما با سفارش تیزر تبلیغاتی برای خدمات خود برند خود را به صورت خاص به تمام مشتریان خود نشان می دهید.

کیفیت کار تیزر

کیفیت کار در تیم ما به بالاترین شکل ممکن انجام می شود و از جدید ترین تکنیک های روز و تجهیزات پیشرفته برای جذابیت هر چه بیشتر تیزرهای شما استفاده می شود. و همچنین به بهترین شکل خروجی ویدیو ها را برایتان ثبت می نماییم.

تعریف تیزر

تیزر در واقع ویدیوی معرفی محصول یا خدمات شما می باشد که به شکل کامل ، جامع و زیبا باید از کسب و کار و خدمات شما دفاع کند. تیزر ها در چند سبک انیمیشن دو بعدی سه بعدی (موشن گرافیک)، رئال واقع گرا و … می باشند.

نمونه کار تیزر تبلیغاتی :

0
تماس با من
close slider